Переважній більшості людей подобається шкіряні меблі. Але коли постає питання про покупку, виникають сумніви і питання, а чи варто вкладати гроші в натуральну шкіру, може вибрати оббивку дешевше, як доглядати за шкірою, так вона довговічна. Диван зі шкіри на замовлення.

Давайте розвіємо деякі міфи, що заважають вам купити шкіряний диван або крісло і насолоджуватися ними довгі роки.

Свойства кожаной мягкой мебели

Міф 1:

Шкіряні меблі недовговічна і ненадійна.

факт:

Натуральна шкіряна оббивка приблизно в чотири рази перевершує текстиль по зносостійкості. Більш того, з віком шкіра стає красивішим, на відміну від текстилю.

Міф 2:

Купити шкіряний диван або крісло – привілей багатих.

факт:

Безсумнівно, шкіряні меблі трохи дорожче меблів, оббитих текстилем, але не настільки, щоб бути по кишені тільки дуже заможним людям. Як і будь-які меблі, вона представлена в декількох цінових категоріях від класу «люкс» до економ варіанту. Крім того, завдяки зносостійкості, шкіряний диван переживе два або три своїх текстильних побратима.

Міф 3:

Догляд за шкіряними меблями справа клопітка.

факт:

Доглядати за шкірою легше, ніж за текстилем. Протирайте шкіряні меблі від пилу, і тільки раз в 8-12 місяців обробляйте її кондиціонером для шкіряних меблів. Швидко протирайте розлиті рідини, не використовуйте мило і засоби для виведення плям, так як вони висушують шкіру.

Як і будь-яка недорога меблева оббивка, шкіра не любить прямих сонячних променів і близькості нагрівальних приладів.

Міф 4:

Шкіряні меблі чутлива до подряпин і інших пошкоджень, тому не рекомендується в будинках з собаками і кішками.

факт:

Шкіряні меблі має чудову опірність до подряпин і ударів. Вона подряпати тільки в тому випадку, якщо ваша кішка буде використовувати шкіряний диван в якості точила для кігтів, а ваша собака прийме шкіряний підлокітник за іграшку для прорізування зубів. Погодьтеся – цього не витримає жодна оббивка. Тому проблема не в якості шкіри, а у вихованні вихованця. Диван на замовлення.

Міф 5:

Взимку дуже холодна, а влітку дуже гаряча, тому сидіти на шкіряних меблів не комфортно.

факт:

Дане висловлювання стосовно виключно до сидінь автомобіля. Натуральна шкіра – дихаючий матеріал, тому домашня шкіряні меблі має температуру кімнати, в якій вона знаходиться і швидко нагрівається або охолоджується до температури тіла, що сидить на ній людини.