Купить кровать с подъемным механизмом Днепр

《МЯГКАЯ КРОВАТЬ С ПОДЪЕМНЫМ МЕХАНИЗМОМ》⭐️ На Заказ Днепр |✦| По Вашим ➡️ фото ⭐️ эскизам |✦| КРОВАТЬ С МЕХАНИЗМОМ |✦| Днепр ⭐️ Большой выбор материалов для кроватей ⭐️ Гарантия 3 года |✦| Профессиональный подход ⭐️ Большой опыт |✦| Скидки! Кровать с подъемным механизмом и встроенным матрасом на ножках от производителя.

Недорогие Кровати под заказ в наличии с подъемным механизмом Днепр

Кровати с подъемным механизмом и ящиком для белья Днепр

Мягкая кровать с подъемным механизмом Днепр

Фото кроватей с подъемным механизмом Днепр

Стоимость кровати с подъемным механизмом Днепр

Кровати с мягким изголовьем с механизмом подъемным Днепр
Спальне місце Категорія тканини Ціна ліжка на замовлення
М'яке ліжко 90х190 1/2 14 200 грн.
М'яке ліжко 90х200 1/2 14 000 грн.
М'яке ліжко 100х200 1/2 14 400 грн.
М'яке ліжко 120х200 1/2 14 600 грн.
М'яке ліжко 140х200 1/2 14 800 грн.
М'яке ліжко 160х200 1/2 15 200 грн.
М'яке ліжко 180х200 1/2 15 860 грн.
М'яке ліжко 200х200 1/2 16 400 грн.

Заказать кровать с подъемным механизмом Днепр

Каждый мечтает обустроить свою квартиру изысканной мебелью, которая обеспечивает максимальный комфорт и подчеркивает вкус хозяина. Ліжко на замовлення недорого. Однако для большинства владельцев жилья особо остро стоит вопрос экономии площади. В обычной малогабаритной квартире спальня представляет собой небольшую комнату, где места хватает только на кровать и небольшой гардероб. А что делать, если хранить вещи и постельное белье просто негде?

Идеальное решение проблемы – покупка кровати с подъемным механизмом Дніпро.

Кровать с мягким изголовьем и подъемным механизмом Днепр

Сегодня на рынке представлен большой выбор кроватей Днепр, которые отличаются типом конструкции. Ручной механизм – недорогой, надежный и несложный в устройстве, но требует усилий при подъеме, что может вызвать затруднения у пожилых людей и пользователей с ограниченными возможностями. Модель с конструкцией на витых пружинах – хороший выбор для большинства клиентов, так как она сочетает качество и удобство, доступна по стоимости и не требует значительных усилий при эксплуатации. Иногда пружины следует менять, чтобы механизм не подвел в самый неподходящий момент.

Підйомник із газовими амортизаторами – найдорожчий, але й найзручніший варіант. Таке ложе м'яко і безшумно піднімається і складається, не займаючи багато місця. Також важливо звертати увагу на матеріал оздоблення. Якщо при виготовленні використовувалася екошкіра, ви отримаєте справжнє задоволення від дотику до м'якої спинки.

Кровать на заказ по индивидуальному проекту с механизмом Днепр

Щоб зрозуміти, наскільки зручно використовувати ліжко з механізмом підйому, представте двоспальне ложе. Ви легко піднімаєте покривало, і перед вами з'являється глибока ніша розміром на все ліжко, куди легко помістяться не тільки всі подушки та покривала, а й запасний комплект білизни. У більшості моделей цей ящик для білизни може бути розділений на відсіки, перетворюючись на комод або шафу.

Для будинку, де мало місця, таке рішення просто незамінне.

Ще одна перевага такої моделі - ліжко з підйомним механізмом зазвичай не має ніжок, а якщо вони є, виконують декоративну функцію. Ергономічна конструкція фурнітури націлена на максимальне використання простору під ліжком, що призводить до несподіваного ефекту – вам не потрібно турбуватися про «поклади» бруду під ложем. Сама ніша щільно закривається, захищаючи вміст від вологи, пилу та бруду.

Как выбрать и где купить Днепр

Прежде чем заказывать кровать с подъемным механизмом Днепр, убедитесь в надежности механизма и попробуйте несколько раз сложить и разложить кровать – конструкция должна легко управляться и работать без заминок.

Інтернет-магазин «linea-rosso» пропонує широкий асортимент виробів від найпопулярніших вітчизняних брендів. На кожен виріб надається гарантія та сертифікат якості. Вибирати на сайті допомагає зручний фільтр пошуку, що відсіває зайві варіанти за ключовими параметрами: ціна, габарити, конструкція тощо.

Область продажу – вся Україна. Вибір ліжка для спальні з підйомним механізмом - кропіткий процес. Наші співробітники уважно вислухають усі побажання та допоможуть знайти найбільш підходящий варіант. Також у нас діє програма лояльності для постійних клієнтів і часто відбуваються акції. Щоб купити вподобану меблі та дізнатися всі умови, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

Ліжко на замовлення з подіумом та підйомним механізмом

《КРОВАТЬ С ПОДЪЕМНЫМ МЕХАНИЗМОМ》⭐️ На Заказ Днепр |✦| По Вашим ➡️ фото ⭐️ эскизам |✦| КРОВАТЬ С МЕХАНИЗМОМ |✦| Днепр ⭐️ Большой выбор материалов ⭐️ Скидки!

5/5 - (447 голосів)