Купити ліжко з підйомним механізмом Ірпінь

《М'ЯКА ЛІЖКО З ПІДЙОМНИМ МЕХАНІЗМОМ》⭐️ На Замовлення Ірпінь |✦| За Вашими ➡️ фото ⭐️ ескізами |✦| ЛІЖКО З МЕХАНІЗМОМ |✦| Ірпінь ⭐️ Великий вибір матеріалів для ліжок ⭐️ Гарантія 3 роки |✦| Професійний підхід ⭐️ Великий досвід | ✦ | Знижки! Ліжко з підйомним механізмом та вбудованим матрацом на ніжках від виробника.

Ліжка на замовлення в наявності з підйомним механізмом Ірпінь

Ліжка з підйомним механізмом та ящиком для білизни Ірпінь

М'яке ліжко з підйомним механізмом Ірпінь

Фото ліжок з підйомним механізмом Ірпінь

Вартість ліжка з підйомним механізмом Ірпінь

Ліжка з м'яким узголів'ям з підйомним механізмом Ірпінь
Спальне місце Категорія тканини Ціна ліжка на замовлення
М'яке ліжко 90х190 1/2 14 200 грн.
М'яке ліжко 90х200 1/2 14 000 грн.
М'яке ліжко 100х200 1/2 14 400 грн.
М'яке ліжко 120х200 1/2 14 600 грн.
М'яке ліжко 140х200 1/2 14 800 грн.
М'яке ліжко 160х200 1/2 15 200 грн.
М'яке ліжко 180х200 1/2 15 860 грн.
М'яке ліжко 200х200 1/2 16 400 грн.

Замовити ліжко з підйомним механізмом Ірпінь

Кожен мріє облаштувати свою квартиру вишуканими меблями, що забезпечує максимальний комфорт та підкреслює смак господаря. Ліжко на замовлення недорого. Однак для більшості власників житла особливо гостро постає питання економії площі. У звичайній малогабаритній квартирі спальня є невеликою кімнатою, де місця вистачає тільки на ліжко і невеликий гардероб. А що робити, якщо зберігати речі та постільну білизну просто ніде?

Ідеальне вирішення проблеми – покупка ліжка з підйомним механізмом Ірпінь.

Ліжко з м'яким узголів'ям та підйомним механізмом Ірпінь

Сьогодні на ринку представлений великий вибір ліжок Ірпінь, що відрізняються типом конструкції. Ручний механізм – недорогий, надійний і нескладний у пристрої, але вимагає зусиль при підйомі, що може спричинити труднощі у людей похилого віку та користувачів з обмеженими можливостями. Модель з конструкцією на кручених пружинах – гарний вибір для більшості клієнтів, оскільки вона поєднує якість та зручність, доступна за вартістю і не потребує значних зусиль при експлуатації. Іноді пружини слід міняти, щоб механізм не підвів у невідповідний момент.

Підйомник із газовими амортизаторами – найдорожчий, але й найзручніший варіант. Таке ложе м'яко і безшумно піднімається і складається, не займаючи багато місця. Також важливо звертати увагу на матеріал оздоблення. Якщо при виготовленні використовувалася екошкіра, ви отримаєте справжнє задоволення від дотику до м'якої спинки.

Ліжко на замовлення за індивідуальним проектом з механізмом Ірпінь

Щоб зрозуміти, наскільки зручно використовувати ліжко з механізмом підйому, представте двоспальне ложе. Ви легко піднімаєте покривало, і перед вами з'являється глибока ніша розміром на все ліжко, куди легко помістяться не тільки всі подушки та покривала, а й запасний комплект білизни. У більшості моделей цей ящик для білизни може бути розділений на відсіки, перетворюючись на комод або шафу.

Для будинку, де мало місця, таке рішення просто незамінне.

Ще одна перевага такої моделі - ліжко з підйомним механізмом зазвичай не має ніжок, а якщо вони є, виконують декоративну функцію. Ергономічна конструкція фурнітури націлена на максимальне використання простору під ліжком, що призводить до несподіваного ефекту – вам не потрібно турбуватися про «поклади» бруду під ложем. Сама ніша щільно закривається, захищаючи вміст від вологи, пилу та бруду.

Як вибрати і де купити Ірпінь

Перш ніж замовляти ліжко з підйомним механізмом Ірпінь, переконайтеся в надійності механізму та спробуйте кілька разів скласти та розкласти ліжко – конструкція повинна легко керуватися та працювати без заминок.

Інтернет-магазин «linea-rosso» пропонує широкий асортимент виробів від найпопулярніших вітчизняних брендів. На кожен виріб надається гарантія та сертифікат якості. Вибирати на сайті допомагає зручний фільтр пошуку, що відсіває зайві варіанти за ключовими параметрами: ціна, габарити, конструкція тощо.

Область продажу – вся Україна. Вибір ліжка для спальні з підйомним механізмом - кропіткий процес. Наші співробітники уважно вислухають усі побажання та допоможуть знайти найбільш підходящий варіант. Також у нас діє програма лояльності для постійних клієнтів і часто відбуваються акції. Щоб купити вподобану меблі та дізнатися всі умови, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

Ліжко на замовлення з подіумом та підйомним механізмом

《ЛУЖАТИ З ПІДЙОМНИМ МЕХАНІЗМОМ》⭐️ На Замовлення Ірпінь |✦| За Вашими ➡️ фото ⭐️ ескізами |✦| ЛІЖКО З МЕХАНІЗМОМ |✦| Ірпінь ⭐️ Великий вибір матеріалів ⭐️ Знижки!

5/5 - (447 голосів)