Перетяжка узголів'я Житомир

Якщо ваше ліжко починає виглядати втомленим і втратило свій привабливий вигляд, не обов'язково відразу бігти за новим. Натомість, скористайтесь послугою з оббивки м'яких меблівяка стає все більш популярною. Якісна перетяжка узголів'я ліжка Житомир, з використанням еко-шкіри та інших матеріалів надасть їй нового чудового вигляду, а вам – насолода естетичним виглядом. Більше того, така послуга обходиться недорого і помітно дешевше, ніж придбання нового ліжка. Звичайно, ви можете спробувати зробити перетяжку самостійно, але якщо у вас недостатньо досвіду та знань, це може зайняти багато часу та зусиль, що в результаті не виправдає заощаджених грошей.

Замовити перетяжку узголів'я ліжка Житомир

Реставрація та ремонт узголів'я ліжка Житомир

Звичайно, багато хто запитує: «Чи можна виконати оббивку ліжка вдома Житомир?» Так, така послуга абсолютно можлива, що дозволить вам уникнути витрат на доставку великогабаритних меблів до складу та назад. Зазвичай процес ремонту узголів'я ліжка займає не більше 2 днів завдяки досвіду наших фахівців та наявності необхідного інструменту. Вартість таких робіт обговорюється індивідуально та залежить від обсягу робіт. Вона визначається наступними факторами: типом обраного матеріалу та його кількістю, варіантом оббивки, наявністю та кількістю декоративних елементів, необхідністю використання поролону, складністю робіт та місцем проведення (у цеху чи вдома). Для розрахунку вартості робіт, зв'яжіться з нашим менеджером.

Перетягнути узголів'я ліжка Житомир

Оббивка ліжка Житомир

Роботи з перетяжки узголів'я ліжка Житомир

Послуги з перетяжки ліжка Житомир включають:

У Житомирі великий попит на м'яку оббивку спинки ліжка, і це не дивно. Адже вона поєднує в собі вишуканість та привабливість, роблячи ліжко максимально ефектним. Варіантів оббивки узголів'я ліжка Житомир, існує безліч: тканина, шкіра, шкірозамінник та інші матеріали пропонують різноманітні стильові та дизайнерські рішення, які гармонійно доповнюють інтер'єр будь-якої квартири. Ліжко на замовлення Київ. Процес перетяжки ліжка включає кілька етапів: демонтаж, зняття старої оббивки, розкрій матеріалу, вибір та фіксація поролону, кріплення підкладки до каркасу, закріплення обраної тканини на каркасі та прикріплення м'якого узголів'я до основи. Сьогодні представлено безліч варіантів оббивки, але особливо популярними у Житомирі є м'які квадратики, каретна стяжка та стиль Честерфілд. Клієнту достатньо лише вибрати відповідний варіант, а майстри з ремонту зроблять все інше!

Вартість перетяжки ліжка Житомир

Перетяжка узголів'я ліжка: Ціна перетяжки узголів'я ліжка Термін перетяжки узголів'я ліжка
Перетяжка невеликого узголів'я 4900 грн 7 днів
Перетяжка великого узголів'я 5699 грн 10 днів
Перетяжка узголів'я ліжка та бічних частин 4200 грн 8 днів

Базові ціни на заміну оббивки спинки ліжка у Житомир вказані у прайс-листі. Наші клієнти також можуть провести орієнтовний розрахунок витрат за допомогою онлайн-калькулятора, вибравши вид послуги, тип оббивного матеріалу тощо. Однак точна вартість може бути визначена лише після огляду виробу майстром, в ході якого можуть виявитися додаткові приховані дефекти, які потребують обов'язкового усунення.

Ремонт та перетяжка узголів'я ліжка Житомир

ПЕРЕТЯЖКА ІЗГОЛОВ'Я ЛІЖКА |✦| Житомир ➤ Швидко та якісно |✦| Замовити перетяжку узголів'я |✦| Житомир ➤ Великий вибір якісних матеріалів ➤ оббивки та Наповнення |✦|

4.9/5 - (159 голосів)