Перетяжка м'яких крісел

Уявіть собі, як часто ви замислюєтеся про те, що настав час позбутися старих крісел з потертою шкіряною оббивкою, але все ж не хочеться прощатися з ними. Причини цього можуть бути різноманітними - це можуть бути ваші улюблені меблі, унікальний дизайн або міцна конструкція. Крісло на замовлення індивідуальне. Так само різноманітними можуть бути причини пошкодження оббивки - грайливі домашні вихованці, витівки дітей або природне зношування з часом. Навіть найнадійніші шкіряні крісла з часом вимагають ремонту.

Щоб повернути колишню красу вашим старим меблям, запросіть на допомогу доступну послугу перетяжки крісел від сервісу «Лінеа Россо». У нас ви можете замовити перетяжку крісел різних типів у Києві:

  • перукарень;
  • стоматологічні;
  • гінекологічні;
  • комп'ютерні.

Замовити перетяжку крісла

Так, дивуватися не слід – не тільки домашні або офісні крісла потребують відновлення. Професійні крісла, що витримують значні навантаження в кабінетах лікарів, також згодом зношуються. Подряпані скотчем підлокітники та потерті підніжки негативно позначаються на професійному іміджі фахівця. Тому є сенс замовити перетяжку оббивки крісла, якщо його каркас все ще міцний.

Реставрація та ремонт крісел

Досвідчені фахівці нашої команди готові усунути різні дефекти на меблів, включаючи зношені пружини, потерту і постарілу оббивку зі слідами від домашніх тварин, опущений наповнювач, деформований каркас або його частини, пошкоджене лакофарбове покриття та багато іншого. Перетяжка крісла від Артмебелі. Ми спеціалізуємося на ремонті як імпортних, вітчизняних, радянських, так і антикварних меблів. У наших можливостях заміна оббивки на кріслі будь-якого типу та призначення, будь то офісне, комп'ютерне, м'яке для дому або розкладне.

Перетягнути крісло

Оббивка крісел

Роботи з перетяжки крісел

Послуги з перетяжки крісел включають:

У нашій компанії ви можете замовити перетяжку шкіряних офісних крісел, а також переоббивку дерев'яних, домашніх, комп'ютерних, перукарських та спеціалізованих моделей, таких як стоматологічні, гінекологічні та інші. Крім того, ми здійснюємо як повне, так і часткове відновлення оббивних матеріалів на кріслах керівників, кріслах-гойдалках, реклайнерах з механічним або електричним керуванням, а також на кріслах складної чи нестандартної конструкції.

Вартість перетяжки крісел

Перетяжка крісла: Ціна перетяжки крісла Термін перетяжки крісел
Перетяжка крісла зі спинкою та підлокітниками 1900 грн 3 дні
Перетяжка крісел для офісу 2400 грн 4 дні
Перетяжка великого крісла з механізмом 3200 грн 5 днів

Вартість перетяжки крісла безпосередньо залежить від складності, особливостей та обсягу робіт. Проста заміна оббивки коштує значно дешевше, ніж заміна каркаса, пружинних блоків або створення нової форми для крісла.

Всі умови, які пропонує наша компанія, прописуються в договорі, який укладається з кожним замовником. Також у договорі чітко обумовлюються гарантійні зобов'язання за виконані роботи.

На нашому веб-сайті ви можете ознайомитися з фотографіями та відео робіт наших майстрів, де видно як меблі виглядають до та після реставрації.

Ремонт та перетяжка крісел

《ПЕРЕТЯЖКА КРІСІВ |✦| Київ ➤ Швидко та якісно |✦| Замовити перетяжку крісла | ✦ | Київ ➤ Великий вибір якісних матеріалів ➤ оббивки та Наповнення |✦|

4.9/5 - (159 голосів)