Перетяжка мягких кресел Новоселки

Уявіть собі, як часто ви замислюєтеся про те, що настав час позбутися старих крісел з потертою шкіряною оббивкою, але все ж не хочеться прощатися з ними. Причини цього можуть бути різноманітними - це можуть бути ваші улюблені меблі, унікальний дизайн або міцна конструкція. Крісло на замовлення індивідуальне. Так само різноманітними можуть бути причини пошкодження оббивки - грайливі домашні вихованці, витівки дітей або природне зношування з часом. Навіть найнадійніші шкіряні крісла з часом вимагають ремонту.

Чтобы вернуть прежнюю красоту вашей старой мебели, пригласите на помощь доступную услугу перетяжки кресел Новоселки, от «Линеа Россо». У нас вы можете замовити перетяжку крісел различных типов в Новоселки:

  • перукарень;
  • стоматологічні;
  • гінекологічні;
  • комп'ютерні.

Заказать перетяжку кресла Новоселки

Да, удивляться не следует – не только домашние или офисные кресла нуждаются в восстановлении Новоселки. Профессиональные кресла, выдерживающие значительные нагрузки в кабинетах врачей, также со временем изнашиваются. Поцарапанные скотчем подлокотники и потертые подножки негативно сказываются на профессиональном имидже специалиста. Поэтому имеет смысл заказать перетяжку обивки кресла Новоселки, если его каркас все еще прочен.

Реставрация и ремонт кресел Новоселки

Досвідчені фахівці нашої команди готові усунути різні дефекти на меблів, включаючи зношені пружини, потерту і постарілу оббивку зі слідами від домашніх тварин, опущений наповнювач, деформований каркас або його частини, пошкоджене лакофарбове покриття та багато іншого. Перетяжка крісла від Артмебелі. Ми спеціалізуємося на ремонті як імпортних, вітчизняних, радянських, так і антикварних меблів. У наших можливостях заміна оббивки на кріслі будь-якого типу та призначення, будь то офісне, комп'ютерне, м'яке для дому або розкладне.

Перетянуть кресло Новоселки

Обивка кресел Новоселки

Работы по перетяжке кресел Новоселки

Услуги по перетяжке кресел Новоселки, включают:

У нашій компанії ви можете замовити перетяжку кожаных офисных кресел Новоселки, а также переобивку деревянных, домашних, компьютерных, парикмахерских и специализированных моделей, таких как стоматологические, гинекологические и другие. Кроме того, мы осуществляем как полное, так и частичное восстановление обивочных материалов на креслах руководителей, креслах-качалках, реклайнерах с механическим или электрическим управлением, а также на креслах сложной или нестандартной конструкции Новоселки.

Стоимость перетяжки кресел Новоселки

Перетяжка крісла: Ціна перетяжки крісла Термін перетяжки крісел
Перетяжка крісла зі спинкою та підлокітниками 1900 грн 3 дні
Перетяжка крісла для офісу 2400 грн 4 дні
Перетяжка великого крісла з механізмом 3200 грн 5 днів

Вартість перетяжки крісла Новоселки, напрямую зависит от сложности, особенностей и объема работ. Простая замена обивки обходится значительно дешевле, чем замена каркаса, пружинных блоков или создание новой формы для кресла.

Всі умови, які пропонує наша компанія, прописуються в договорі, який укладається з кожним замовником. Також у договорі чітко обумовлюються гарантійні зобов'язання за виконані роботи.

На нашому веб-сайті ви можете ознайомитися з фотографіями та відео робіт наших майстрів, де видно як меблі виглядають до та після реставрації.

Ремонт и перетяжка кресел Новоселки

ПЕРЕТЯЖКА КРІСІВ |✦| Новоселки ➤ Быстро и качественно |✦| Заказать перетяжку кресла |✦| Новоселки ➤ Большой выбор качественных материалов ➤ оббивки и Наполнения |✦|

4.9/5 - (159 голосів)