Перетяжка диванів кутових Горенка

Іноді будь-які м'які меблі Горенка, зношені і потребують заміни, але не завжди виникає можливість фінансово дозволити собі нову покупку. У таких ситуаціях оптимальним рішенням є звернення до послуг компанії з перетяжки. Цей варіант також підходить, якщо ви просто бажаєте освіжити інтер'єр. Компанія Лінеа Россо Горенка пропонує свою допомогу в цьому питанні. Ціна на перетяжку кутового дивана Горенка залежатиме від його розмірів, обраної тканини, необхідності проведення ремонту та інших факторів. Залежно від складності робіт вони можуть виконатися як на місці, так і в їхньому цеху, де є весь необхідний інструментарій.

Замовити перетяжку кутового дивана Горенка

Реставрація та ремонт м'якого кутового дивана Горенка

Оскільки кутові дивани особливо популярні в наші дні, вони потребують відповідного догляду та реставрації, щоб зберегти свій привабливий вигляд та комфорт. Якщо ви помітили, що ваш кутовий диван зносився: на ньому з'явилися потертості, колір вицвів, наповнювач спав і виникли вм'ятини, це ще не привід позбавлятися його. У такому випадку досить просто замінити оббивку та наповнення вашого кутового дивана Горенка.

Перетягнути кутовий диван Горенка

Оббивка кутового дивана Горенка

Роботи з перетяжки кутового дивана Горенка

Послуги з перетяжки кутового дивана Горенка включають:

  • Відновлення швів та легке чищення.
  • Часткову або повну заміну оббивки.
  • Заміну пружинного блоку, наповнювача.
  • Реставрація дерев'яних частин кутового дивана: ніжок, підлокітників.
  • Заміна розкладної системи, каркасу для кутового дивану.

Кутові дивани представлені у безлічі різних видів та стилів, і вони можуть бути чудовим доповненням для будь-якого приміщення – будь то вітальня, їдальня, спальня або комерційні об'єкти, такі як кафе, ресторани, офіси чи готелі. Ця м'які меблі на замовлення має значну місткість, а якщо в ній передбачено механізм трансформації, то може також служити зручним спальним майданчиком. Однак при інтенсивному використанні меблі зношуються: тканина стирається, втрачає колір, рветься, механізми ламаються, а дизайн може застаріти. У таких випадках виникає необхідність у перетяжці кутового дивана Горенка, і компанія «Ліна Россо» пропонує цю послугу.

Хоча є можливість самостійно здійснити перетяжку або замовити послугу перетяжки вдома Горенка найбільш ефективним варіантом буде провести роботу в майстерні. Це гарантує швидке та якісне виконання робіт.

Наша компанія спеціалізується на повному або частковому ремонті та перетяжці кутових диванів, повертаючи їм привабливий зовнішній вигляд і, при необхідності, покращуючи дизайн. Такі дивани радуватимуть своїх власників ще довгий час. Наші професіонали здійснюють перетяжку швидко, якісно та надійно, використовуючи тільки високоякісні та зносостійкі матеріали.

Вартість перетяжки кутового дивана Горенка

Перетяжка кутового дивана: Ціна перетяжки кутового дивана Термін перетяжки кутового дивана
Перетяжка невеликого кутового дивана 4900 грн 7 днів
Перетяжка великого кутового дивана 5699 грн 10 днів
Перетяжка кухонного кутового дивана 4200 грн 8 днів

Ремонт та перетяжка кутового дивана Горенка

ПЕРЕТЯЖКА Кутового дивана |✦| Горенка ➤ Швидко та якісно |✦| Замовити перетяжку кутового дивана | ✦ | Горенка ➤ Великий вибір якісних матеріалів ➤ оббивки та Наповнення |✦|

4.9/5 - (158 голосів)