Підвіконня з дерева на замовлення Рівне

Наша компанія виготовить дерев'яне підвіконня на замовлення Рівного. Враховуємо дизайн приміщення, розміри вікна, площу кімнати, товщину підвіконня та інші параметри. Пропонуємо фото готових робіт: це допоможе оцінити наш підхід. 《ПІДВІКОННЯ З ДЕРЕВА》⭐ На Замовлення |✦| Рівне ➤ За Вашими ➤ ➡ фото ➤ ⭐ ескізами |✦| Дерев'яне підвіконня під замовлення |✦| Рівне ➤ ⭐ Великий вибір матеріалів ➤ ⭐ Гарантія 2 роки |✦| Авторський підхід ➤ ⭐ Великий досвід |✦| Знижки на дерев'яні підвіконня Рівне.

Дерев'яне підвіконня Рівне

Підвіконня з дерева Рівно екологічно чисті, їх можна встановлювати в дитячих спальнях, приміщеннях для людей, які страждають на алергію. Вони міцні, надійні, поєднуються з будь-яким інтер'єром. Великий вибір лакофарбової продукції дозволяє пофарбувати в будь-який колір, що поєднується з інтер'єром.

Дерев'яні підвіконня на замовлення Рівно можуть бути монолітними або зібраними з декількох частин, підігнаних один до одного, щоб уникнути появи щілин між деталями та зниження естетичності загального вигляду. Але ідеальним рішенням є вибір масиву такого розміру, який дозволить виготовити підвіконня потрібної форми монолітним, що не має стиків між окремими елементами виробу. Монолітне підвіконня з дуба гарне, конструкція виробу абсолютно міцна, стійка до навантажень, що послужить основою довговічності цього елемента інтер'єру. І хоча варіант виконання підвіконня з твердих порід дерева дорожчий, він коштує своїх грошей, адже ви купуєте виріб один раз і на десятиліття.

Купити підвіконня з дерева Рівне

Вартість дерев'яного підвіконня Рівне

 1. Вартість підвіконня із дуба Рівного — від 3200 грн
 2. Вартість підвіконня з ясеня Рівне - від 3100 грн.
 3. Вартість підвіконня з бука Рівне — від 3000 грн.
 4. Вартість підвіконня із сосни Рівного — від 2700 грн.

Підвіконня з дерева Рівне

Дерев'яні підвіконня з масиву Рівне

Цілісноламельні підвіконня з дерева Рівне

 1. Довжина кожної деталі підвіконня дорівнює довжині готового продукту.
 2. Ширина підвіконня з дерева може бути різною – від 40 до 120 мм.
 3. Чим ширші ламелі, тим більше підвіконня з дерева схоже на масив цільного дерева, але менш стійке до деформації.

Зрощені підвіконня з дерева Рівне

 1. Довжина кожної ламелі становить 200-500 мм.
 2. Ширина може бути: Вузькою – 20 мм. Продукція є — строкаті вузькомельні стільниці. Як матеріали використовуються відходи деревообробного підприємства.
 3. Стандартною – 40–50 мм. Для виготовлення підвіконня використовуються ламелі, що залишилися від цільноламельного виробництва. На вигляд стіл нагадує паркет.

Підвіконня СЛЕБ із дерева Рівне

 1. Це пластини, спилки дерева. Інше позначення – необрізна дошка.
 2. Полотно найчастіше вільної геометрії, що повторює природні форми стовбура дерева.
 3. Враховуючи, що структура і форма дерева завжди різні, стільниця зроблена цим способом має унікальний зовнішній вигляд і може вважатися справжнім шедевром!

Як замовити підвіконня з дерева Рівне

Замовити виготовлення підвіконня з дерева Рівне.

Підвіконня з натурального дерева відрізняються шляхетним виглядом. Меблі з дерева на замовлення. На поверхні залишаються відомі візерунки, є породи, які через роки після монтажу змінюють відтінок більш насичений. Серед переваг дерев'яних підвіконь виділяють п'ять факторів:

1. Деревина відноситься до натуральних матеріалів. Вона має тонкий приємний аромат, не викликає алергічних реакцій.
2. Має красиву текстуру та природне благородне забарвлення. Породи відрізняються зрізом: кожен має унікальний візерунок.
3. При правильному монтажі та догляді встановлене підвіконня зберігає свій вигляд 20 і більше років.
4. Ламелі витримують важкі горщики з квітами, стоси книжок, господинь, що миють вікна.
5. Підвіконня можна фарбувати, наносити лакове покриття. Для інтер'єрів в етно-стилі поверхню штучно старіють, роблять потертості.

Фаска дерев'яного підвіконня Рівне

Підвіконня Рівне за індивідуальними розмірами – це безліч плюсів:

 1. Оригінальність, ви точно не зустрінете такий самий виріб в іншій квартирі.
 2. Міцність, надійність. Ми використовуємо лише високоякісні матеріали, обробляємо сучасними захисними складами.
 3. Наші майстри приїдуть на місце встановлення у будь-яку точку СПб, визначать оптимальні розміри, форму.
 4. Ви самостійно оберете сорт масиву дерева, його колір, товщину.

Купити дерев'яне підвіконня Рівне

Виробництво дерев'яних підвіконь Рівне

Підвіконня з масиву за індивідуальними розмірами – це не лише краса, а й зручність.  ПРЯМІ ПІДВІКОННЯ З ДЕРЕВА Рівне - Прямокутні, монолітні листи масиву дерева. За рахунок використання меблевого щита різних порід дерева (дуб, бук, модрина, ясен, горіх) для виготовлення підвіконь з дерева ми досягаємо високої міцності та бездоганності виду. Еркерні підвіконня з дерева Рівне Виконуються як у класичному стилі, так і у вигляді слебів для лофта та еко. Допомагають розширити корисну площу, обладнавши вікно стільницею. Матеріал виготовлення: підвіконня з масиву дерева дуба, бука, модрини, горіха, ясена. Підвіконня-стільниця З ДЕРЕВА НА ЗАМОВЛЕННЯ Рівне — Таке рішення дозволить максимально продуктивно використати простір приміщення. Можливе виготовлення підвіконь як з меблевого щита дуба, бука, модрини, горіха, ясеня, так і слебів різних порід дерева. Укоси з дерева під замовлення Рівне – Покращують теплоізоляцію та загальний вигляд вікна, створюють ефектне обрамлення. Можуть бути виготовлені з тієї ж породи дерева, що і підвіконня, або підібраної за подібністю або контрастністю. Матеріал – меблевий щит, масив, слеби.

Установка/монтаж підвіконня з дерева Рівне

Еркерне підвіконня з дерева на замовлення Рівне

《ПІДВІКОННЯ З ДЕРЕВА》⭐️ На Замовлення |✦| Рівне ➤ За Вашими ➡️ фото ⭐️ ескізами |✦| ДЕРЕВ'ЯНЕ ПІДВІКОННЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ |✦| Рівне ⭐️ Великий вибір ⭐️ Гарантія

5/5 - (198 голосів)