Різновиди диванів та механізмів

Перед тим як купити диван вам необхідно визначити які саме м'які меблі потрібні вашому будинку.

Ідентифікація Класифікація диванів

Класифікацію диванів проводять за кількома ознаками: форма, призначення, вид розкладного механізму. Форма За формою розрізняють прямі і кутові дивани, а також досить рідкісний вигляд — острівні (зазвичай, розташовуються ближче до центру кімнати).

Призначення дивану

Виходячи з призначення, дивани підрозділяються на диван-ліжка та дивани для сидіння. По суті, прилягти відпочити можна практично на будь-якому дивані, але диван-ліжко, розкладаючись, перетворюється на спальне місце для двох осіб, а диван для сидіння не трансформується.

Розкладний механізм дивану

Вибираючи розкладний механізм, визначте цільове призначення дивана, оскільки деякі з них не рекомендується використовувати щодня, а лише як гостьовий варіант.

Основними видами розкладних механізмів є: книжка, розкладачка та висувна. Інші механізми, такі як єврокнижка, клік-клак, дельфін, французька розкладачка, американська розкладачка, телескоп — це різновид трьох вищевказаних механізмів.

Механізм дивану Книга.

Принцип роботи механізму зрозумілий з самої назви. Спинка дивана відкидається у горизонтальне положення. У подібного дивана є невелика незручність — він не розкладається, якщо наблизити до самого стіни.

Механізм дивану клік-клак.

Те саме, що і «книжка», але його механізм може встановлювати спинку в положення напівлежачи.

Механізм дивану Єврокнижка.

Сидіння такого дивана висувається вперед, а не його місце опускається спинка. Зручність цієї моделі полягає в тому, що в більшості своїй вони мають захисну панель, яка запобігає затирання стіни при опусканні спинки. Найнадійніший і довговічніший механізм. Зручне рівне спальне місце. Ці три механізми об'єднує надійність, простота експлуатації та наявність ящика для білизни. Підходять для повсякденного використання.

Механізм дивану Французька розкладачка

Розкладається на кілька етапів. Спершу знімаються подушки для сидіння, а потім, у два відвороти розгортається спальне місце, яке стає на сталеві ніжки. Дана модель вважається однією з найбільш непрактичних через швидке зношення деталей, нерівного спального місця, відсутність білизняного ящика. Найчастіше використовується як гостьовий, запасний варіант, який не передбачає щоденного використання. М'які меблі на замовлення.

Механізм дивану Американська розкладачка.

Має більш міцний у порівнянні з «французькою розкладачкою» механізм, яким можна користуватися щодня. Порівняно зручно розкладається, досить потягнути конструкцію на собі і вона легко розгортається. Можливі невеликі нерівності спального місця. Немає скриньки для білизни.

Механізм дивану Дельфін.

Висувний механізм. Для розкладання досить потягнути за спеціальну петлю посередині дивана, витягнути нижню частину на собі та, піднявши її вгору, зафіксувати до упору. Все це робиться одним плавним рухом. Довговічність подібного механізму безпосередньо залежить від якості каркаса дивана. Зручне спальне місце, у прямих моделях не відсіку для білизни, у кутових диванах є невелика скринька.

Механізм дивану Телескоп.

Найпростіший і найнадійніший механізм. Нижня частина дивана витягується за петлю, зверху розгортаються подушки, складені на сидінні. Спальне місце зручне, рівне, розташоване низько над підлогою (40см.).

Наша компанія виготовить за індивідуальним проектом м'яку меблі будь-якої складності: дивани для дому, офісу, салону, ресторану, готелю.

Також ми пропонуємо послуги з професійної збирання меблів у Києві та її областях.

Rate this page