Разновидности диванов и механизмов

Перед тим як купити диван вам необхідно визначити які саме м’які меблі потрібні вашому будинку.

Идентификация Классификация диванов

Класифікацію диванів проводять за кількома ознаками: форма, призначення, вид розкладного механізму. Форма За формою розрізняють прямі і кутові дивани, а так само досить рідкісний вид — острівні (як правило, розташовуються ближче до центру кімнати).

Назначение дивана

Виходячи з призначення, дивани підрозділяються на диван-ліжка і дивани для сидіння. По суті, прилягти відпочити можна практично на будь-якому дивані, але диван-ліжко, розкладаючись, перетворюється в спальне місце для двох осіб, а диван для сидіння не трансформується.

Раскладной механизм дивана

Вибираючи розкладний механізм, визначте цільове призначення дивана, оскільки деякі з них не рекомендується використовувати щодня, а лише як гостьовий варіант.

Основними видами розкладних механізмів є: книжка, розкладачка і висувна. Решта механізми, такі як єврокнижка, клік-клак, дельфін, французька розкладачка, американська розкладачка, телескоп — це різновиди трьох вищевказаних механізмів.

Механизм дивана Книга.

Принцип роботи механізму зрозумілий з самої назви. Спинка дивана відкидається в горизонтальне положення. У подібного дивана є невелика незручність — він не розкладається, якщо наблизити впритул до стіни.

Механизм дивана  клик-клак.

Те ж саме, що і «книжка», але його механізм має можливість встановлювати спинку в положення напівлежачи.

Механизм дивана Еврокнижка.

Сидіння такого дивана висувається вперед, а не його місце опускається спинка. Зручність цієї моделі полягає в тому, що в більшості своїй вони мають захисну панель, яка запобігає затирання стіни при опусканні спинки. Найнадійніший і довговічний механізм. Зручне рівне спальне місце. Ці три механізми об’єднує надійність, простота експлуатації і наявність ящика для білизни. Підходять для щоденного використання.

Механизм дивана Французская раскладушка

Розкладається в декілька етапів. Спочатку знімаються подушки для сидіння, а потім, в два одвороту розгортається спальне місце, яке стає на сталеві ніжки. Дана модель вважається однією з найбільш непрактичних через швидке зношення деталей, нерівного спального місця, відсутність білизняного ящика. Найчастіше використовується як гостьовий, запасний варіант, який не передбачає щоденного використання. М’які меблі на замовлення.

Механизм дивана Американская раскладушка.

Має більш міцний в порівнянні з «французькою розкладачкою» механізм, яким можна користуватися щодня. Порівняно зручно розкладається, досить потягнути конструкцію на себе і вона легко розгортається. Можливі невеликі нерівності спального місця. Немає ящика для білизни.

Механизм дивана Дельфин.

Висувний механізм. Для розкладання досить потягнути за спеціальну петлю посередині дивана, витягнути нижню частину на себе і, піднявши її вгору, зафіксувати до упору. Все це робиться одним плавним рухом. Довговічність подібного механізму безпосередньо залежить від якості каркаса дивана. Зручне спальне місце, в прямих моделях не відсіку для білизни, в кутових диванах є невеликий ящик.

Механизм дивана Телескоп.

Найпростіший і надійний механізм. Нижня частина дивана витягується за петлю, зверху розгортаються подушки, які складені на сидінні. Спальне місце зручне, рівне, розташоване низько над підлогою (40см.).

Наша компанія виготовить за індивідуальним проектом м’які меблі будь-якої складності: дивани для дому, офісу, салону, ресторану, готелю.

Так само ми пропонуємо послуги з професійної збирання меблів в Києві і її областях.

Rate this page