Купити ліжко з підйомним механізмом

《М'ЯКА ЛІЖКО З ПІДЙОМНИМ МЕХАНІЗМОМ》⭐️ На Замовлення |✦| За Вашими ➡️ фото ⭐️ ескізами |✦| ЛІЖКО З МЕХАНІЗМОМ |✦| Київ ⭐️ Великий вибір матеріалів для ліжок ⭐️ Гарантія 3 роки |✦| Професійний підхід ⭐️ Великий досвід | ✦ | Знижки! Ліжко з підйомним механізмом та вбудованим матрацом на ніжках від виробника.

Ліжка на замовлення в наявності з підйомним механізмом.

Ліжка з підйомним механізмом та ящиком для білизни

М'яке ліжко з підйомним механізмом

Фото ліжок із підйомним механізмом

Вартість ліжка з підйомним механізмом

Ліжка з м'яким узголів'ям з підйомним механізмом
Спальне місце Категорія тканини Ціна ліжка на замовлення
М'яке ліжко 90х190 1/2 14 200 грн.
М'яке ліжко 90х200 1/2 14 000 грн.
М'яке ліжко 100х200 1/2 14 400 грн.
М'яке ліжко 120х200 1/2 14 600 грн.
М'яке ліжко 140х200 1/2 14 800 грн.
М'яке ліжко 160х200 1/2 15 200 грн.
М'яке ліжко 180х200 1/2 15 860 грн.
М'яке ліжко 200х200 1/2 16 400 грн.

Замовити ліжко з підйомним механізмом

Каждый мечтает обустроить свою квартиру изысканной мебелью, которая обеспечивает максимальный комфорт и подчеркивает вкус хозяина. Ліжко на замовлення у Києві недорого. Однако для большинства владельцев жилья особо остро стоит вопрос экономии площади. В обычной малогабаритной квартире спальня представляет собой небольшую комнату, где места хватает только на кровать и небольшой гардероб. А что делать, если хранить вещи и постельное белье просто негде?

Ідеальне вирішення проблеми – купівля ліжка із підйомним механізмом.

Ліжко з м'яким узголів'ям та підйомним механізмом

Сьогодні на ринку представлений великий вибір ліжок, що відрізняються типом конструкції. Ручний механізм – недорогий, надійний і нескладний у пристрої, але вимагає зусиль при підйомі, що може спричинити труднощі у людей похилого віку та користувачів з обмеженими можливостями. Модель з конструкцією на кручених пружинах – гарний вибір для більшості клієнтів, оскільки вона поєднує якість та зручність, доступна за вартістю і не потребує значних зусиль при експлуатації. Іноді пружини слід міняти, щоб механізм не підвів у невідповідний момент.

Підйомник із газовими амортизаторами – найдорожчий, але й найзручніший варіант. Таке ложе м'яко і безшумно піднімається і складається, не займаючи багато місця. Також важливо звертати увагу на матеріал оздоблення. Якщо при виготовленні використовувалася екошкіра, ви отримаєте справжнє задоволення від дотику до м'якої спинки.

Ліжко на замовлення за індивідуальним проектом з механізмом

Щоб зрозуміти, наскільки зручно використовувати ліжко з механізмом підйому, представте двоспальне ложе. Ви легко піднімаєте покривало, і перед вами з'являється глибока ніша розміром на все ліжко, куди легко помістяться не тільки всі подушки та покривала, а й запасний комплект білизни. У більшості моделей цей ящик для білизни може бути розділений на відсіки, перетворюючись на комод або шафу.

Для будинку, де мало місця, таке рішення просто незамінне.

Ще одна перевага такої моделі - ліжко з підйомним механізмом зазвичай не має ніжок, а якщо вони є, виконують декоративну функцію. Ергономічна конструкція фурнітури націлена на максимальне використання простору під ліжком, що призводить до несподіваного ефекту – вам не потрібно турбуватися про «поклади» бруду під ложем. Сама ніша щільно закривається, захищаючи вміст від вологи, пилу та бруду.

Як вибрати і де купити

Перш ніж замовляти ліжко з підйомним механізмом, переконайтеся в надійності механізму і спробуйте кілька разів скласти та розкласти ліжко – конструкція повинна легко керуватися та працювати без заминок.

Інтернет-магазин «linea-rosso» пропонує широкий асортимент виробів від найпопулярніших вітчизняних брендів. На кожен виріб надається гарантія та сертифікат якості. Вибирати на сайті допомагає зручний фільтр пошуку, що відсіває зайві варіанти за ключовими параметрами: ціна, габарити, конструкція тощо.

Область продажу – вся Україна. Вибір ліжка для спальні з підйомним механізмом - кропіткий процес. Наші співробітники уважно вислухають усі побажання та допоможуть знайти найбільш підходящий варіант. Також у нас діє програма лояльності для постійних клієнтів і часто відбуваються акції. Щоб купити вподобану меблі та дізнатися всі умови, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

Ліжко на замовлення з подіумом та підйомним механізмом

《ЛУЖАТИ З ПІДЙОМНИМ МЕХАНІЗМОМ》⭐️ На Замовлення |✦| За Вашими ➡️ фото ⭐️ ескізами |✦| ЛІЖКО З МЕХАНІЗМОМ |✦| Київ ⭐️ Великий вибір матеріалів ⭐️ Знижки!

5/5 - (447 голосів)