Від ідеї до готових меблів

Компанія LineaRosso виробник м'яких меблів на замовлення за індивідуальними параметрами, №1 в Україні. У нас великий вибір якісних матеріалів для створення меблів. Наш штат із 12 професіоналів реалізує проекти будь-якої складності. Звертайтесь до нас: вул. Клеманська 5, м. Київ, номер телефону: 067 990 48 68.

Ми зможемо все! Будь-яка складність!

Каркас меблів виготовляється виключно з натуральної деревини. Майстри використовують сосновий брус та фанеру з берези. Кріпильні ремені рівномірно розподіляють комфорт та навантаження, оскільки виготовлені італійською компанією TexWeb. Внутрішнє заповнення меблів – багатошаровий пінополіуретан.

Має різні ступені жорсткості, за рахунок чого швидко відновлює форму, навіть за тривалого навантаження. Ми використовуємо стрічки Ipea італійського виробництва. Вони дозволяють без використання цвяхів створити прихований шов. Дивани виконуються з декоративними опорами, виготовленими із якісного масиву ясена. Якщо забажаєте, вони можуть бути пофарбовані на панелі RAL або мати бажане оздоблення.

Чому варто звертатися до нашої компанії?

Якщо вирішите замовити м'які меблі у нас, тоді зможете гарантовано отримати продукцію високої якості та, при цьому, заощадити на дилерських націнках та зайвих переплатах. Наші моделі відрізняються довговічністю та екологічністю, оскільки їх корпус та основа виготовляються з натурального дерева.

Наша фабрика створює модульні меблі, розміри та конфігурацію яких клієнт може вибирати особисто. Ми співпрацюємо з 40 постачальниками тканин, тому можемо запропонувати замовникам близько 9000 зразків матеріалів. Така різноманітність варіацій дозволить вам підібрати ідеальну тканину для ваших меблів та загального інтер'єру.

5/5 - (20 голосів)