Кутовий диван на замовлення

Наша компанія "Linea Rosso» виготовляє м'які меблі всіх типів для дому, офісу, готелів, телестудій, салонів та ресторанів. Ми виробляємо дивани з якісних тканин, наповнення та фурнітури. Клієнт має можливість вибрати будь-яку форму дивана: пряму, кутову, п-подібну, круглу.

Виготовлення кутового дивана Київ

Як замовити кутовий диван?

Наші роботи кутових диванів

Також клієнт сам визначає наповнення дивана, матеріал оббивки, колір і розмір. Дана галерея допоможе визначиться замовнику із зразковим дизайном кутового. дивана, який найбільше підійде під його приміщення.

Замовити кутовий диван у Києві

Є дивани, які призначені лише для сидіння на них. Існують дивани з можливістю трансформації у спальний варіант. Якщо квартира маленька, можна використовувати диван-ліжка для повсякденного використання, проте важливо щоб оббивка та внутрішнє наповнення була дуже якісною, тому що дешеві матеріали швидко затруються та внутрішнє наповнення втратить форму.

Розкладні механізми м'яких меблів

Існує кілька основних варіантів механізмів, які допомагають легко розкласти диван: книжка, єврокнижка, дельфін, французька розкладачка, американська розкладачка тощо. Найбільш надійним варіантом вважається "Єврокнижка". Простий та недорогий. При виборі дивана в магазині обов'язково спробуйте розкласти і скласти диван, щоб переконатися в його зручності використання. Зверніть увагу на те, щоб у розкладеному варіанті всі спальні поверхні дивана були на одному рівні. А якщо ні, то спати на такому дивані буде просто не комфортно. Не соромтеся, спробуйте прилягти. Докладніше про механізми

Число посадкових місць. При потребі диван може мати одне, два та більше посадочних місць

Форми м'яких кутових диванів

Основні форми м'яких меблів: прямі дивани, кутові дивани, п-подібної форми, радіусні, острівні дивани (дивани, які можна поставити як біля стінки, так і посередині приміщення, вони мають декоративну спинку).

Модульні кутові дивани

Конструкції диванів. Окрім звичайних диванів зустрічаються модульні дивани. Модульні дивани складаються з кількох частин, можуть мати різну геометрію та розмір. Завдяки різним блокам, які пропонує виробник, покупець може сам вибрати конфігурацію, розмір і призначення створюваних м'яких меблів.

Як визначити дизайн кутового дивана

Дана галерея містить деякі варіанти диванів, які допоможуть вам визначитися з тим, який диван ви бажаєте. Також ви можете знайти в інтернеті за допомогою гугл в опції «Зображення» безліч інших варіантів м'яких меблів. Вам достатньо скопіювати і надіслати нам на електронну адресу обрану вами картинку, щоб ми озвучили вартість виготовлення даного варіанту м'яких меблів (докладніше про вартість виготовлення дивана). У листі бажано вказати розміри, матеріал, додаткові побажання, а також ваш номер телефону. Дивани від Linea Rosso на замовлення.

Диван кутовий на замовлення Київ

Для вибору дизайну вашого майбутнього дивана ви можете запросити нашого дизайнера-замірника. Даний спосіб допоможе швидше визначитися з найкращим варіантом і вартістю дивана, що замовляється. Дизайнер врахує загальний стиль приміщення, колір шпалер, меблів, ваші побажання щодо призначення дивана, внутрішнього наповнення. Виїзд дизайнера безкоштовний.

Виробництво кутових диванів

Кутовий диван ⭐ На замовлення |✦| Кутові дивани на замовлення |✦| Київ ➤ За Вашими ➡ фото ⭐ ескізами |✦| Кутові дивани під замовлення |✦| Київ ⭐ Великий вибір матеріалів ⭐ Гарантія 2 роки |✦| Авторський підхід ⭐ Великий досвід |✦| Знижки! Кутовий Диван На замовлення, кутовий диван на замовлення, замовити кутовий диван, виготовлення кутового дивана, кутовий диван на замовлення Київ, кутовий диван на замовлення Київ, виробництво кутового дивана. Замовити виготовлення кутового дивана Київ, кутовий диван на замовлення, кутовий диван під замовлення. 

5/5 - (397 голосів)