《М'ЯКІ ПАНЕЛІ》⭐️ На Замовлення |✦| Київ ➤ За Вашими ⭐️ фото та ескізами |✦| ДЕКОРАТИВНІ ПАНЕЛІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ |✦| Київ ⭐️ Великий вибір матеріалів ⭐️ оббивки та Наповнення |✦| Професійний підхід ⭐️ Авторські роботи |✦| Знижки!

Як замовити м'які декорні панелі?

Декоративні панелі на замовлення

Рекомендуємо м'які стінові панелі на замовлення для декору вашої будівлі, у нас ви знайдете та зможете замовити панелі для будь-якого інтер'єру та під необхідний розмір. Можливий будь-який вид обробки, як основний який показаний на сайті, так і за вашими малюнками, проектами.

Фото м'яких стінових панелей

Замовити стінові панелі з тканини

М'які панелі в стіни широко застосовують на сьогоднішній день для обробки внутрішніх приміщень жител, кабінетів, громадських закладів. Вони завжди прикрашають і вносять комфорт в обстановку, будучи сполучною ланкою в загальній картині простору, що знаходиться навколо, поєднуючи різні стилі, однаково добре підійдуть для дизайну спальні, дитячих, офісів і навіть кухні. Але і це ще не всі плюси такого виду декорування приміщення.

М'які декоративні стінові панелі

 1. Різноманітність в обробці (тільки недолік уяви людини здатний його обмежити у виборі)
 2. Різні оздоблювальні матеріали
 3. Можливість монтажу без особливої підготовки (вирівнювання стін)
 4. Мають довговічність, практичність, просто доглядати.
 5. Додаткова шумоізоляція (вбирають навколишній звук, вносячи спокій в обстановку)
 6. Додатковий, захисний бар'єр для дітей від травм (оздоблення дитячих м'якими панелями, менше шишок і забій у вашої дитини)
Перерахувавши деякі з позитивних сторін цього виду обробки, ми думаємо, що ви з нами погодитеся на скільки він вважається привабливим і саме з цієї причини має сьогодні величезний попит.

Виготовлення м'яких декор панелей

Стандартні місця монтажу плит - стелі та стіни. Але їх застосування не обмежується тільки цими поверхнями. Декор використовується для зонування приміщення, розділяючи робочий простір та місце для відпочинку. М'які панелі зі шкіри, що прикрашають, популярні для обшивки фасадів різних типів меблів, прикраси підсходів сходів, колон в приватних будинках. У будь-якому випадку декор виглядає оригінально та шикарно, підкреслює витончений смак власника приміщення.

Для оформлення замовлення декор панелей необхідно вказати:

 1. Обсяг поверхні для обробки (площа будівлі або стіни, особливості)
 2. Визначтеся з видом оздоблення (квадрат, ромб, каретна стяжка і т.д.)
 3. Важливий розмір плитки та її товщина.
 4. Виберіть оббивний матеріал для панелей (не забувайте, що він повинен бути цікавим та практичним)
 5. Основні пункти для дизайну замовлення в м'які панелі ми з вами розглянули, тепер справа за вами!

Виробництво декоративних м'яких панелей

Ви зібралися робити ремонт вашого житла, думаєте, що вам не уникнути запаху фарби, метушні зі штукатуркою і шпаклівкою - без цього можна обійтися. Наші фахівці зроблять м'які стінові панелі найвищої якості, не забувши про нововведення декору стін. У вас є можливість реалізувати свої думки та бажання по декоруванню, вам можуть допомогти наші дизайнери. Ми створюємо виняткові м'які стінові панелі, що прикрасять різноманітний інтер'єр: класичний, консервативний, сучасний. Не забудьте, що встановленням стінових панелей повинні займатися спеціалісти, оскільки це не легкий процес.
5/5 - (235 голосів)